Страхування від нещасного випадку
Страхування від нещасного випадку Украина едина!
Звоните круглосуточно 0 800 503 773

Звонки бесплатные с мобильных и городских телефонов по Украине

Онлайн чат
Головна > Страхування від нещасного випадку

Страхування від нещасного випадку

ПЕРЕВАГИ:
 1. Страхування за 5 хвилин;
 2. Безкоштовна доставка*;
 3. Офіційне страхування

 

 

«Оформленням цієї заявки на укладення договору страхування надаю ПрАТ «СК «ВУСО» згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що належним чином повідомлений (-а) про права суб’єкта персональних даних, визначені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних»

 

Страхування на всі випадки

 

Страхування від нещасного випадку

Страхування від нещасного випадку має добровільний характер, завдяки чому ви можете попіклуватися про себе, свою родину та близьких. І хоча таким чином ви не зможете вберегти від неприємностей або загибелі дорогу вам людину, однак страхування надасть необхідну фінансову підтримку, яка буде доречна в тяжкий час.

Страхова компанія «ВУСО» надає послуги зі страхування громадян від нещасних випадків за:

 • ✓ тимчасової втрати доброго самопочуття або працездатності, що не носить сталого характеру через нещасний випадок;
 • ✓ постійної втрати людиною працеспроможності внаслідок нещасного випадку;
 • ✓ смерті у результаті нещасного випадку.

Добровільне страхування від нещасних випадків можна оформити самостійно, коли застрахована особа також виступає і страхувальником, і вигодонабувачем або скориставшись допомогою довіреної особи (якщо застрахована особа неповнолітня на момент укладання страхового договору).

Різновиди цього виду страхування:

 1. 1. Індивідуальне - застрахована особа є і страхувальником;
 2. 2. Страхування неповнолітніх дітей, що здійснюється батьками або вповноваженими особами;
 3. 3. Страхування працівників на виробництві, що є обов’язковим видом та проводиться за рахунок підприємства.
 4.  

Що є страховим випадком?

 

Страхування від нещасного випадку

Це подія, що сталася раптово, непередбачувано та призвела до тимчасової чи постійної втрати доброго стану здоров'я людини не з волі постраждалого під час дії страхового договору. До страхових випадків належить втручання третіх осіб, що вчинили протиправні дії стосовно застрахованої особи, які призвели до погіршення стану здоров’я, нормальної роботи організму та всіх його систем, а також стали причиною смерті.

Це також ураження дихальних шляхів у випадку утоплення, вдихання отруйних газів, теплового і сонячного ударів, опіки й обмороження. Але існують правила, що передбачають винятки зі страхування. До них належать ускладнення стану здоров’я у результаті захворювань, набутих ще до підписання договору страхування, навмисні дії застрахованої особи, спрямовані на погіршення стану свого здоров’я.

 

Як нараховується компенсація?

 

Страхування від нещасного випадку

Страховик, у даному разі СК «ВУСО», укладає договір зі страхування від нещасного випадку зі страхувальником, і визначає розмір грошового відшкодування. У випадку настання страхової події страхову виплату отримує або страхувальник, або її вигодонабувач, вказаний у договорі. У разі смерті вигодонабувача грошову компенсацію отримують спадкоємці. При смерті застрахованої особи компенсація виплачується вигодонабувачу повністю – 100%. Якщо ж застрахована особа отримала ушкодження або травму, або порушення функцій організму страхове відшкодування надається частково, виходячи зі ступеня травмування самої застрахованої особи. Коли застрахована особа отримала групу з інвалідності у результаті нещасного випадку, надходження відшкодування проводиться таким чином:

 • ✓ І група – надається 100% компенсація;
 • ✓ ІІ група – 75%;
 • ✓ ІІІ група – 50%.

 

Програми надання страхових послуг від СК «ВУСО»

 

Страхування від нещасних випадків – це захистит найціннішого – життя, а також здоров’я. «ВУСО» розробила декілька програм для страхування: «Стандарт», «Спорт», страхування водіїв від нещасних випадків:

 1. 1. Програма «Стандарт» представляє собою традиційний вид страхування, що передбачає повний пакет страхових подій. Обираючи страхування від НВ, ви отримуєте фінансовий захист, який покриє витрати на повне лікування або стане компенсацією при смерті.
 2. 2. Програма «Спорт» передбачає, що застрахована особа – професійний спортсмен олімпійської збірної, міської чи районної команди, учень спортивного навчального закладу або школи з ухилом на вивчення фізичної культури.
 3. 3. Водії також можуть обрати спеціально розроблену програму страхування від нещасних випадків на транспорті. Якщо нещасний випадок стався на дорозі під час керування автомобілем, застрахованій особі (вигодонабувачу) буде надана фінансова підтримка під час лікування чи грошова компенсація близьким у разі смерті.
Страхування від нещасного випадку

Крім того, ви самі можете обрати спосіб страхування, який буде зручним саме для вас і відповідатиме всім вимогам. Професійні співробітники страхової компанії «ВУСО» нададуть усю потрібну інформацію.

Оформити запит на оформлення договору можна через сайт vuso.ua. Для цього на головній сторінці скористайтесь розділом «Страхування від нещасних випадків» і заповніть форму. Вкажіть термін дії послуги, розмір страхування, професію застрахованої особи і натисніть «Обчислити». Потім введіть власні дані та натисніть «Продовжити». Далі вкажіть спосіб оплати і місце доставки. Натисніть «Замовити». Все готово. Запит відправлений для опрацювання до оператора сайту. Чекайте на відповідь.

Кожен з нас бажає бачити близьку людину здоровою і неушкодженою. Страхуванням від нещасного випадку ви захистите близьких і надасте впевненості у кожному дні.