ОСЦПВ
ОСЦПВ ОСЦПВ

До уваги туристів,
які відпочивають у Туреччині та Єгипті!

З 12.04.16 змінилися номери телефонів
для звернень за медичною допомогою!

Просимо звертатися за телефонами:

Туреччина + 90 216 900-19-39*
+ 90 212 932-71-71*
Єгипет + 20 22 461 88 21*

* Дзвінки з телефону готелю - безкоштовні

E-mail: tur@smileassistance.com
Skype: smile.assistance
Телефон в Україні: +38 (044) 287 88 70

ОСЦПВ
ОСЦПВ Украина едина!
Звоните круглосуточно 0 800 503 773

Звонки бесплатные с мобильных и городских телефонов по Украине

Онлайн чат
> > ОСЦПВ

Автоцивілка

ПЕРЕВАГИ:
  1. Страхування за 5 хвилин;
  2. Безкоштовна доставка*;
  3. Офіційне страхування
ОСЦПВ

«Оформленням цієї заявки на укладення договору страхування надаю ПрАТ «СК «ВУСО» згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що належним чином повідомлений (-а) про права суб’єкта персональних даних, визначені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних»

 

Страхування авто ОСЦПВ

 

Враховуючи зростання кількості ДТП, попит на автострахування зростає. Види страхування автотранспорту: Каско, ОСЦПВ, страхування водія і пасажирів від нещасного випадку та ДМС при ДТП.

ОСЦПВ

«Автоцивілка»

Обов’язковий договір про страхування (ОСЦПВ) звільняє водія від відшкодування матеріальних збитків третім особам. Якщо аварія сталася з вашої провини, страхова компанія виплачує, згідно з українським законодавством, 50 000 гривень за кожен пошкоджений автомобіль і 100 000 гривень за кожного потерпілого пішохода, пасажира чи водія авто. При цьому цей договір не передбачає виплату за ушкодження здоров’я власника ОСЦПВ  та пасажирів салону його транспортного засобу.

Каско

Договір про страхування автотранспорту Каско покриває механічну шкоду, завдану автомобілю внаслідок ДТП, пожежі, протизаконних дій третіх осіб та стихійних лих. Сума виплати не може перевищувати вартості транспортного засобу та додаткового обладнання, встановленого на ньому до моменту укладання договору.

Автострахування водія і пасажирів від нещасного випадку

ОСЦПВ

Страхування на задні та передні місця в салоні автомобіля оформлюється окремо. Якщо договір покриває весь салон, виплати розподіляються між пасажирами. Документи для отримання виплати: заява про страховий випадок, чеки, копії українського та закордонного паспортів, копія ідентифікаційного коду і договір про страхування.

ДМС при ДТП

Згідно з умовами договору, учасникам аварії надається швидка медична допомога. Перелік документів варіюється залежно від випадку. Обов’язково надати заяву про отримання страхової виплати, копію паспорту та ідентифікаційного коду і копію страхового полісу.