Добровільна автоцивілка
Добровільна автоцивілка Украина едина!
Звоните круглосуточно 0 800 503 773

Звонки бесплатные с мобильных и городских телефонов по Украине

Онлайн чат
Добровільна автоцивілка

Надійний захист приватного авто

 

Добровільна автоцивілка

На дорозі часто трапляються непередбачувані ситуації. Навіть якщо Ви вважаєте себе дуже досвідченим та вправним водієм, Ви не можете почуватися у цілковитій безпеці. Інколи причиною ДТП можуть стати погані погодні умови, нещасний випадок, пішоходи або інші учасники дорожнього руху. В такому разі краще здійснити обов’язкове страхування автомобіля. Уклавши договір страхування автомобіля за програмами страхової компанії «ВУСО», Ви можете знизити ризики, пов’язані з використанням автотранспорту.

Наземний транспорт може бути застрахований шляхом:

 укладання полісу ОСЦПВ. Згідно з законом даний поліс цивільно-правової відповідальності зобов’язаний мати кожен власник авто. Він призначений для відшкодування збитку, причиненого здоров'ю, життю та майну третіх осіб у ДТП, в якому винуватцем є водій застрахованого транспорту.
 застрахувати КАСКО. Згідно з даним договором, виплата шкоди потерпілому здійснюється у разі викрадення, знищення або механічного пошкодження автомобіля, що сталося не з вини власника чи пасажира.
 Зелена карта. Ця програма страхування автомобілів актуальна для водіїв, що мають намір вирушити на авто за кордон.

Варто зазначити, що ціна договору добровільного страхування залежить від різновиду транспортного засобу, об'єму двигуна, терміну дії, цілі експлуатації.Як швидко оформити обов’язкове страхування автомобіля.

Страхова компанія «ВУСО» пропонує найвигідніші умови страхування авто в Києві. Дізнатися більше про усі типи страхування, зробити онлайн розрахунок платежів та можна, подзвонивши на гарячу лінію. Ми пропонуємо все, щоб захистити ваш наземний транспорт - професійне обслуговування, доступну вартість та швидкі виплати.

Добровільна автоцивілка

Підпишіться на оновлення